Instalacje elektryczne i oświetlenie w Galerii Metropolia w Gdańsku

Galeria Metropolia to jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowo-usługowych w Gdańsku, którego powierzchnia wynosi ok. 33 tys. m2. Na zlecenie dewelopera PB Górski wykonaliśmy na terenie całej galerii prace związane z oświetleniem.

Inwestor

PB Górski Sp. z o.o.
S. K. A.

Czas realizacji

III 2016 – III 2017

Lokalizacja

Gdańsk Wrzeszcz

Obszar

Przemysł

Szczegóły realizacji

Galeria Metropolia to jeden z najnowocześniejszych obiektów handlowo-usługowych w Gdańsku, którego powierzchnia wynosi ok. 33 tys. m2. Na zlecenie dewelopera PB Górski wykonaliśmy na terenie całej galerii prace związane z oświetleniem:

 • awaryjnym
 • ewakuacyjnym
 • ewakuacyjnym – kierunkowym dynamicznym

W tym celu wykonane zostało okablowanie, montaż opraw i konfiguracja systemu. Istotny aspekt stanowiła integracja powyższych elementów z systemem sygnalizacji pożaru (SSP).

Dodatkowo w kilku wydzielonych przestrzeniach handlowych zrealizowaliśmy prace z zakresu instalacji elektrycznych i niskoprądowych, w tym m.in. montaż gniazd wtykowych i oświetlenie.

Zakres wykonanych prac

 • wykonanie okablowania
 • montaż opraw różnego rodzaju w zależności od funkcji oświetlenia
 • montaż osprzętu oświetlenia ozdobnego

Lokalizacja realizacji

Inne realizacje z tego zakresu:

 • Instalacje elektryczne i teletechniczne na hali w Łężycach

  Hala spółki Domax, zlokalizowana w pomorskiej miejscowości Łężyce, to obiekt mieszczący linię produkcyjną łączników ciesielskich oraz magazyn dystrybuowanych przez firmę produktów.

  Poznaj szczegóły realizacji
 • Modernizacja instalacji elektrycznych w budynkach Polpharma

  Zakłady Polpharma to jedne z największych i najnowocześniejszych fabryk farmaceutycznych w Europie. W Starogardzie Gdańskim mieści się kilka jednostek należących do spółki – w tym Zakład Produkcji Leków, Zakład Aktywnych Substancji Farmaceutycznych, Centrum R&D oraz Centrum Usług Finansowych.

  Poznaj szczegóły realizacji
 • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

  Dzięki doświadczeniu w projektowaniu przyłączy energetycznych oraz montażu urządzeń w obrębie dróg, parkingów i obiektów użyteczności publicznej, nawiązaliśmy współpracę z operatorem największej sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce – firmą Greenway.

  Poznaj szczegóły realizacji